| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Газета "Наша школа"

У школі працює гурток «Юний журналіст», досвід роботи якого вказав на необхідність створення шкільного друкованого видання. Тож у грудні 2001 року було створено газету «Наша школа». Під патронатом учнівського колективу, адміністрації школи та батьківської громади», де редакторами були Наталія Дашиніч, Наталія Трохименко, Валентина Змучило, зараз  - Світлана Шпильова.

Газета стала трибуном шкільного життя, співрозмовником класного колективу і кожного учня зокрема. Вчителі та учні є не лише активними читачами газети, а і її кореспондентами та дописувачами.

На сторінках газети знаходять один одного друзі; дають поради старші молодшим, вчителі радяться з учнями, батьки знаходять відповіді на питання, що їх цікавлять.

         Старання редколегії на теренах журналістики відзначені міським відділом освіти, що газета «Наша школа» є однією з кращих шкільних газет під час огляду правового виховання у 2007 році, Всеукраїнською Виставкою газетних видань молоді «Молодіжний акцент» у 2009 та 2010 роках, м. Запоріжжя.

 

Шпильова С.П., головний редактор газети.


 

Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz