| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

КРОКС

З 1995 року на базі школи діє Всеукраїнське об'єднання старшокласників КРОКС (керівник Чорненька Наталія Іванівна), яке не тільки бере участь у Всеукраїнських чемпіонатах, але є і переможцем 2002, 2003, 2004 років. А в 2005 році команда «220 V» (капітан Озірський Антон) здобула перехідний Кубок України.

Це об’єднання в Україні розпочало свою діяльність ще з 1975 року. В 1996 році в Міністерстві юстиції України офіційно зареєстрована ця організація.

Вперше команда КРОКСу у Смілі з’явилася на базі ЗОШ №7 у 1992 році. Команда "Надії” (капітан Шевченко Андрій) стала учасником І Всеукраїнського чемпіонату у Фастові.

У 1997 р. на V Всеукраїнському чемпіонаті, що проходив у м. Смілі з’явилася команда "Сміливці – 1”( капітан команди Стасюк Сергій), яка впевнено відіграла ігри І ліги, і вийшла до Вищої Ліги. Представники команди: Гладких А.В., Крикун Н.М., Тарасенко І.А.

24 вересня 2002 р. органами місцевої влади зареєстровано "Смілянський міський осередок ВДТО "КРОКС”. Засновниками організації стають: Чорненька Н.І., Шевцов П.Г., Гичка І.І.

Чорненька Н.І – голова Ради Смілянського міського осередку ВДТО "КРОКС”.

В грудні проходить І Всеукраїнський чемпіонат Смілянщини з КРОКСу. Чемпіонами стала команда "220V (капітан Озірський А.)

2002 р. Х чемпіонат в м. Тернополі. Представники: Чорненька Н.І., Шевцов П. Г., Волошина Л.Ю., Крикун Н.М. "Сміливці – 5” (капітан Сакало О.), "Невгамовні” (капітан Євтушенко Н.), "220V (капітан Озірський А.)

"Невгамовні”, "220V” – члени Вищої Ліги.

На щорічному Всеукраїнському конкурсі "Найграмотніша дитина України” Максименко Оксана ("Невгамовні”) – стає переможцем і їй присвоєно звання "Найграмотніша дитина України 2003 р.”

2003р. м. Тернопіль на ХІ Всеукраїнському чемпіонаті команда "Невгамовні” (капітан Євтушенко Н.), "220V(капітан Озірський А.), "Matrix  (капітан Шевцов П.) Представники: Чорненька Н.І., Шевцов П.Г., Крикун Н.М., Волошина Л.Ю. "Невгамовні”, "220V” – члени Вищої Ліги.

2003р. У Смілі на базі ЗОШ №7 проходить VIII Кубок України. Присутня на Кубку України завідуюча лабораторією дитячих об’єднань Інституту проблем виховання АНП України професор кафедри соціальної освіти ЦІППО. Раїса Охрімчук дала високу оцінку діяльності організації: „У „КРОКСі” Всеукраїнський міський осередок займає особливе місце”.

2004р., 2005 р., 2006р. ХІІ чемпіонат в м. Фастові. Команди „220V” (капітан Озірський А.) „Matrix”(капітан Ніколаєнко К.) Представники: Чорненька Н.І., Крикун Н.М., Волошина Л.Ю. Команди „220V”,  Matrix” виходять до фіналу і підтверджують статус команд Вищої Ліги.

2007 р.,  2008 р., 2009 р. Команда «Сміливці -7» (капітан Холковська Мілена) у м. Фастові виходить до фіналу і підтверджують статус команд Вищої Ліги.

У 20010 р., 2011 р. команда «Сміливці -8» (капітан Тихий Назар) у м. Фастові виходить до фіналу і підтверджують статус команд Вищої Ліги.

«КРОКС» - інтелектуально-спортивна командна гра. Конкурси охоплюють всі галузі знань, розвивають волю, спостережливість, численні види мислення. Дають розвиток фізичних якостей: витривалість, сила, швидкість. Розвивають бажання та вміння самостійно вирішувати проблеми. «КРОКС» - справедлива гра, тому що судді в ній – по два представника кожної команди. Всі ці якості необхідні для формування людини. Команда діє на принципах демократії: вибір капітана, врахування інтересів і проблем кожного члена команди, оцінка своєї діяльності, психологічний аналіз конфліктних ситуацій та знаходження виходу із них. Гра – це ще й набуття великого досвіду співпраці з іншими командами, що виховує повагу до різних поглядів. Цінності і принципи дітей, їх норм поведінки, які виховує «КРОКС» є позитивними для подальшого їх життя в суспільстві.

Реальним показником роботи організації є те, що, закінчивши школу, учні не покидають КРОКС, а продовжують брати в грі активну участь.

 

Шпильова С.П., головний редактор газети "Наша школа"

Волошина Л.Ю., заступник директора з виховної роботи

 

Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz