| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Народжена 5 жовтня 1992 року

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 почала працювати з 5 жовтня 1992 року. Також цього дня відзначається День народження школи.

До цього діти навчалися в школах №11 та №12 та при дитячому садку. В школі проводились уроки, а разом з тим виконувались ремонтні роботи, будівництво. Після уроків проходили різні позакласні заходи в актовому залі, які організовувались учнівськими ініціативними групами та учительським колективом. Директором школи була призначена Ярошик Лариса Іванівна, яка керує  навчальним закладом до цього часу.

Перший заступник з навчально-виховної роботи - Чорненька Наталія Іванівна, заступником з виховної роботи призначено Приходько Раїсу Володимирівну. Потім були Таібов Рамазан Курбанович, Руснак Таїсія Григорівна, Шульга Зоя Іванівна, Хаткевич Жанна Іванівна, Сентіщева Ніна Іванівна, Танцюра Алла Іванівна, Бондаренко Тетяна Миколаївна, Водяницька Марина Володимирівна, Плахотна Світлана Борисівна, зараз заступник директора з навчально-виховної роботи Йовко Олена Михайлівна, заступник директора з виховної роботи Волошина Лариса Юріївна.

З відкриттям школи учнів було 1929 осіб, всього працівників-186, з них учителів-130, техпрацівників-56.  Початкових класів - 36, cтарших класів - 26.

Шпильова С.П., головний редактор газети "Наша школа"

Волошина Л.Ю., заступник директора з виховної роботи

Наші вчителі


Наші учні. Хроніка останніх років.

 

 

 

 

 

Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz