| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Наша школа сьогодні

Окрасою нашого міста є Смілянська загальноосвітня І-ІІІ ступенів школа №7, яка почала працювати 5 жовтня 1992 року. Кожного року в цей день відзначається День народження школи.

Педагогічний колектив школи, керуючись принципами та положеннями Конституції України, нормативними документами Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України, Головного управління освіти Черкаської обласної держадміністрації, планами роботи міського відділу освіти, спрямовує свою роботу на творчий потенціал та реалізацію науково-методичної проблеми: «Підвищення якості знань, удосконалення навчально-виховного процесу на основі впровадження наукових досягнень, нових педагогічних технологій навчання і виховання».

Працюючи над вирішенням проблемного питання, вчителі спрямовують свої зусилля на пошуки нових форм та методів навчання та виховання учнів, всебічного творчого розвитку професійних навичок та майстерності. У школі діє система методичної роботи, приділяляється увага оновленню змісту освіти шляхом залучення педагогів до експериментальної, наукової та творчої діяльності, узагальненню та впровадженню в практику роботи кращого педагогічного досвіду. З метою цілеспрямованої роботи та для забезпечення колективного керівництва методичною роботою, у школі працює  Методична рада,  до складу якої входять керівники шкільних форм методичної роботи, Рада новаторів та Рада консультантів, завідувач шкільною бібліотекою.

Робота з педагогічними кадрами реалізується як через традиційні, так і нетрадиційні форми її організації. У школі впроваджуються як традиційні, так й інноваційні технології у навчально-виховний процес: інформаційно-комунікаційні, особистісно орієнтовані, розвитку критичного мислення, технології розвитку винахідницьких завдань, гуманно особистісні, ігрові, проектні, інтерактивних, технології створення ситуації успіху, активно використовуються мультимедійні презентації тощо. Значна увага приділяється у школі профільному навчанню.

Багато уваги приділяється розвитку інтелектуальних, творчих, фізичних здібностей учнів, працює «Школа Олімпійського резерву», створений Банк даних творчо обдарованих учнів. Велика увага прділяється роботі з обдарованими дітьми. Саме вони виборюють призові місця на олімпіадах та конкурсах з базових дисциплін не лише в місті та області, а й на Всеукраїнському рівні.

За двадцять років на творчому небосхилі з’явилося чимало яскравих зірок, які прославили школу і своїх невтомних вчителів.

Учителі школи беруть активну участь у конкурсі «Учитель року», виставках педагогічних інновацій «Сплітаємо вінок ідей» не лише на рівні міста а й області, де неодноразово ставали переможцями.

Висока результативність є результатом постійної роботи педагогів над підвищенням кваліфікації шляхом самоосвіти.

Гордістю школи є не лише навчальні досягнення. На високому рівні поставлена виховна робота, яка об’єднує і вчителів, і учнів. У центрі уваги всього педагогічного коллективу знаходиться робота з правового та превентивного виховання. Створена і активно діє Громадська комісія, на засіданнях якої проводиться робота з учнями, схильними до правопорушень.

У жовтні 1999 року в м. Смілі був заснований спортивний клуб "СПАРТА”, який почав розвивати східні бойові мистецтва, насамперед традиційне карате-до.

З моменту заснування клубу його вихованці беруть активну участь у семінарах та змаганнях різного рівня. За роки наполегливої праці в клубі "СПАРТА” підготовлено 10 володарів чорних поясів, 3 майстра спорту України та значна кількість кандидатів у майстри спорту і спортсменів першого розряду. Випускники та учні школи – кращі спортсмени, які є гордістю клубу, своїм вмінням прославляють наше місто на рівні України та за її межами:

З 1995 року на базі школи діє Всеукраїнське об'єднання старшокласників КРОКС, яке не тільки бере участь у Всеукраїнських чемпіонатах, але є і багаторазовими переможцями змагань.

У школі працює гурток «Юний журналіст», досвід роботи якого вказав на необхідність створення шкільного друкованого видання. Тож у грудні 2001 року було створено газету «Наша школа». Газета стала трибуном шкільного життя, співрозмовником класного колективу і кожного учня зокрема. Вчителі та учні є не лише активними читачами газети, а і її кореспондентами та дописувачами.

На сторінках газети знаходять один одного друзі; дають поради старші молодшим, вчителі радяться з учнями, батьки знаходять відповіді на питання, що їх цікавлять. У школі діє Президентська рада, яка, вирішує нагальні питання шкільного життя: організацію дозвілля, взаємодопомогу, контроль за порушниками навчального процесу. Для учнів молодшої школи створено організацію «Веселкова країна».

З метою виховання інформаційної культури, вміння користуватись книгою та довідковою літературою в школі створено бібліотечно-інформаційний центр.

В школі створений і працює музей воїнів-інтернаціоналістів, школа тісно співпрацює зі спілкою Афганців.

Лауш Т.Б., вчитель української мови та літератури.

Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz