| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів
« 1 2 ... 72 73 74 75 76 ... 88 89 »

 

 

 

 

 

 

 

Вічна пам'ять випускнику школи 1996 року Швецю Олегу, який загинув, героїчно захищаючи нашу Батьківщину в АТО!!!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 283 | Додав: sava | Дата: 05.09.2014 | Коментарі (0)

Інформація щодо деяких особливостей зовнішнього незалежного оцінювання 2015 року. У 2015 році для вступу до вищого навчального закладу (ВНЗ) абітурієнти подають сертифікати ЗНО лише 2015 року. Кожен учасник ЗНО  має право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів з переліку... /для отримання інформації натиснути на малюнок/

Наказ Міністерства № 1172 від 15.10.2014 "Про затвердження Умов прийому на навчання до вищих навчальних закладів України в 2015 році"

Порівняльна таблиця змін до проекту Умов прийому до ВНЗ у 2015 році

Категорія: Інформація для випускників | Переглядів: 301 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 04.09.2014 | Коментарі (0)

Жага українського народу до свободи завжди славилася в усьому світі. Заради цього люди віддавали своє життя, йшли назустріч ворогу і трималися до останнього. Ще з козацьких часів бере початок слава свободолюбивого народу, що готовий стояти до кінця.

Історія знає багато проявів несхильності і непокірності ворогу. Ми завжди обороняли свою суверенність і незалежність

У нашої країни тяжке минуле та, на жаль, нелегке і сьогодення. Ми знову змушені боронити свої кордони, відстоювати свою територію, доводити, що ми сильна й неподільна держава. Дякуючи мужностіі героїчності наших солдат, Україна тримається, не падає на коліна. Вона нездоланна, поки є такий народ!

Вклонімося тим, хто захищає українську землю! Пам'ятаймо і шануймо їх, наших захисників! Тримаймо славу про них у наших серцях!

Ми, молоде покоління, обіцяємо, що зробимо усе можливе, аби наступні покоління не забували героїчне минуле свого народу і своєї Батьківщини!

Олександра Попек, член гуртка «Юний журналіст».

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 207 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 04.09.2014 | Коментарі (0)

У літературі кожного народу, серед її великих творців, є поети, імена яких оповиті невмирущою любов’ю і славою. Таким поетом українського народу є Тарас Шевченко. Він виступив як поет-новатор, приніс із собою в українську літературу «слово нове», новий світ поезії, неповторні образи, картини й барви, небачене раніше багатство й широчінь тем, ідей, мотивів, жанрових форм, вивів українську літературу на шлях реалізму й народності. Справедливо Великого Кобзаря – народного мислителя та творця, вважають народним пророком. Не одне покоління українців формувало свій світогляд на його творах. З нагоди 200-ї річниці від дня народження славетного українського письменника в 3-Б відбулися заходи з вшанування пам’яті Тараса Шевченка. Проведено усний журнал «Літературними сторінками творів Т.Г.Шевченка»,  літературну вікторину «Ім`я Шевченка стукає в серцях», відбувся позакласний захід – інтелектуальна гра «Ігри патріотів» між хлопчиками і дівчатками. Командам були запропоновані такі конкурси: інтелектуальна вікторина, збери та  прочитай поезію Т.Г.Шевченка, поет-початківець, кращий актор. Активними були й уболівальники під час проведення конкурсу «Знавці творів Шевченка». Захід був пізнавальним та цікавим.   Учні  підготували виставку-вернісаж «Віч-на-віч із Шевченком-художником», де були представлені книги, журнали, альбоми, присвячені життю та творчій діяльності поета, художника.  

Л.П.Єфімова, класний керівник 3-Б класу.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 272 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 14.05.2014 | Коментарі (0)

Учні 10 та 11 класів відвідали виставу «Кайдашева сім`я» Черкаського академічного музично-драматичного театру ім.Т.Г.Шевченка.      

Ми дуже вдячні нашим класним керівникам та вчителям, а саме: Світлані Володимирівні Безсікерних і Тетяні Борисівні Лауш, Світлані Павлівні Шпильовій і Ользі Петрівні Ткаченко, що подарували нам можливість максимально наблизитись до справжнього мистецтва.

І ось ми в залі. Світло згасло. Сцена була заставлена  лавками, столами й драбиною, яка була під хатою, старим тином, на якому висіли глиняні глечики й українські рушники. На сцену вийшов Омелько Кайдаш, розмахуючи руками й бормочучи собі щось під ніс... Глядачі (а їх зібрався повний зал) чуйно реагували на кожну репліку, жарт чи імпровізацію акторів. Тому з перших хвилин вистави між сценою і залом встановився міцний зв'язок.

Кожний отримав естетичне задоволення від майстерної гри акторів, від того, що їм вдалося передати головну ідею твору І. Нечуя-Левицького, а ще донести до глядача тогочасний колорит українського села. 

Учні сьомої школи сердечно подякували акторам за чудовий виступ. Увесь зал аплодував стоячи!

Якщо вам не вдалося потрапити на виставу - не пропустіть її в наступний раз. Повірте - гарний настрій вам гарантовано!    &n ... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 283 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 14.05.2014 | Коментарі (0)

Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz