| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Грудень » 10 » АНГЛІЙСЬКА МОВА У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ – ЦЕ ПІЗНАВАЛЬНО, ВЕСЕЛО, ЦІКАВО!
13:13
АНГЛІЙСЬКА МОВА У ПОЧАТКОВІЙ ШКОЛІ – ЦЕ ПІЗНАВАЛЬНО, ВЕСЕЛО, ЦІКАВО!

Нещодавно Наша Сьома гостинно зустрічала вчителів іноземних мов міста. На семінарі обговорені шляхи формування у здобувачів освіти Нової української школи комунікативної компетенції, зміст навчання відповідно психо-фізіологічних особливостей учнів молодшого шкільного віку. Голова шкільного методичного об’єднання вчителів іноземної мови Надьон-Калюжка З.В. звернула увагу присутніх на необхідності вміло поєднувати вимоги програми та інтереси та можливості дітей. Зінаїда Валеріївна поділилася досвідом використання методу розповідання історій (Storytelling), який «занурює» дітей в іншомовну атмосферу, для ознайомлення зі світом. Діти не тільки слухають історії, а й потім зображають сюжети на папері, розмальовують, виготовляють пластилинових героїв, розігрують з допомогою ляльок.

Олексенко К. А, вчитель іноземних мов поділилася досвідом виготовлення handmade виробів на уроках англійської мови. Вказані вироби допомагають учням краще запам’ятовувати вивчений матеріал, застоссовувати його на практиці, розвивати дрібну моторику. Діти із задоволенням беруть участь у таких формах роботи, які проходять у формі гри або змагання.

А гра, як відомо, є природним середовищем спілкування дітей. Для набуття первинного іншомовного комунікативного досвіду, розвитку пізнавальної активності вчителі використовують роботу з лепбуком. Яріш А.А., вчитель англійської мови розповіла присутнім, як вона та її учні створили свій перший англомовний лепбук, у яких формах роботи він використовується найефективніше.

Не обішли своєю увагою вчителі і лего-набори з шести цеглинок, які використовують на уроках для розвитку соціальних умінь та навичок. Робота в команді – активна форма освітньої діяльності на уроках англійської.

Учителі міста взяли участь у майстер-класі та спробували, ставши учнями, вчити англійську по-новому, використовуючи сучасні форми та методи роботи. І це було здорово!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 57 | Додав: vetal1504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz