| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Квітень » 19 » День ЦЗ
12:49
День ЦЗ

17.04.2018 у Смілянській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів № 7 проходив День Цивільного захисту. Протягом дня було проведено комплексне об’єктове тренування на тему: «Приведення в готовність до виконання завдань органів управління, об’єктових формувань ЦЗ та учасників навчально-виховного процесу». Відпрацювання в персоналу навичок і здатності самостійно, швидко безпомилково орієнтуватися в ситуації при виникненні загрози забруднення площі навчального корпусу школи ртуттю та перевищення концентрації її парів у навколишньому середовищі більше гранично - допустимої концентрації (ГДК). Було проведено ряд заходів для учнів 1-11класів: перегляд наукових відеофільмів, спортивні змагання серед учнів 9-11 класів із застосуванням елементів ЦЗ, бесіди старшокласників з учнями 1-8 класів, виховні години. Найбільшою несподіванкою стала розлита ртуть (імітація) на першому поверсі школи біля кабінету медичної сестри. Але сили цивільного захисту закладу вчасно спрацювали, відбулася масова евакуація учнів та працівників школи на спортивний майданчик, проведена демеркуризація приміщення.

За планом Дня ЦЗ було проведено і протипожежне тренування, до якого залучилися тільки сили ЦЗ школи. У кабінеті хімії виникла пожежа (імітація) від легкозаймистих речовин. Протипожежне формування швидко ліквідувало осередки займання. Ніхто під час надзвичайної ситуації на постраждав.

Окрім комплексного об’єктового тренування, проводився збір приймальних евакуаційних пунктів 17/1, 17/2. Начальником пункту Ярошик Ларисою Іванівною було проведено нараду з головами ОСББ будинків мікрорайону та представниками дитячих садочків № 21,27.

В цілому День ЦЗ в школі пройшов успішно. Ці заходи залишили масу вражень в учнів, позитивні емоції та навчальні навички.                     Начальник штабу ЦЗ школи  Безсікерних С.В.

  

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 69 | Додав: vetal1504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz