| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2019 » Лютий » 5 » ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка
14:30
ІХ Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка

02 лютого в Черкасах відбувся ІV (всеукраїнський) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка, у якому палкі прихильники рідної мови та літератури взяли активну участь, а об’єднало учасників Шевченкове слово, яке щоразу засвідчує свою глибинність і невичерпність. Слова вітання учасникам передала Міністр освіти і науки Лілія Гриневич, проректор з науково-методичної роботи Галина Анатоліївна Назаренко вручила Грамоти переможцям ІІІ етапу та Подяки їхнім вчителям. Дві учениці нашої школи: Ель Анссарі Маліка (6-А клас) та Криворучко Поліна (5-Б клас) - за І місця у ІІІ етапі (обласному) конкурсу отримали грамоти та взяли участь у всеукраїнському етапі конкурсу. Їхні учителі української мови та літератури : Олена Михайлівна Йовко, Світлана Павлівна Шпильова, Тетяна Миколаївна Бондаренко – отримали подяки за якісну підготовку своїх учнів. На святі з вітальним словом до учасників конкурсу звернулася учениця 5-Б класу Нашої Сьомої Школи Поліна Криворучко.

І нині поет надихає нас життєдайною величністю свого духу – духу свободи, духу людяності, духу творчості, духу українства. Так чудово, що цей конкурс створює велику нагоду молодим, юним, творчим звернутися ще раз до великої спадщини, величі духу, величезного надбання українського народу.

Після урочистостей учасники виконували конкурсну роботу та відповідали на запитання творчого характеру, що давало можливість виявити багатство словникового запасу учнів, оригінальність їхніх суджень, схильність до образного мислення, широту ерудиції.

Пропоновані завдання відображали новітні підходи в інтерпретації літератури, по-новому сформульовані й самі назви завдань, які були зорієнтовані на виявлення обдарованої молоді, наділеної філологічною інтуїцією, літературно-естетичним чуттям, здатністю до творчого мислення.

Ми дякуємо тим, хто глибоко знає мову та літературу своєї країни, хоче далі здобувати ґрунтовні знання та застосовувати їх задля загальнонаціонального добробуту.

Зараз роботи перевіряються в Києві, а результати конкурсу оголосять до 9 березня – Дня народження Великого Кобзаря.

Свято закінчилося, але не закінчується в учнів та вчителів копітка титанічна робота, недоспані ночі, в ім’я нових знань, напрацювань, здобутків, перемог.

Усі переможці знають, що успіх дається непросто, але той, хто досягає вершин, гідний найвищої поваги.

Сьома школа пишається своїми учнями та вчителями!

  

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 11 | Додав: vetal1504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz