| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Березень » 13 » НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА ДЛЯ СВІТУ, ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ» ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, ЩО РУХАЮТЬСЯ ВПЕРЕД
11:32
НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ «ОСВІТА ДЛЯ СВІТУ, ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ» ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ, ЩО РУХАЮТЬСЯ ВПЕРЕД

Місячник педагогічної майстерності у Нашій Сьомій завершився науково-практичною конференцією з промовистою назвою «Освіта для світу, що змінюється».

Розпочала конференцію Йовко О.М., заступник директора з навчально-виховної роботи, познайомивши присутніх з презентацією дослідження «Ти хто? Теорія поколінь. Покоління Z –діти ХХІ століття». Було продемонстровано збірний образ учнів ХХ – ХХІ століття та надано рекомендації щодо форм та технологій навчання школярів. Тож візуалізація, креатив, мотивація, конкретика у формулюванні завдань, командна робота, «лайк» за успіх, активність у соцмережах, використання гаджетів допоможуть заволодіти увагою учнів та досягнути спільного успіху в освітній діяльності.

Крикун Н.М., вчитель математики, поділилася досвідом впровадження STEAM-освіти в навчанні математики. «Інтегровані уроки дають можливість продемонструвати цілісність світу», - вважає досвідчений фахівець. Як доказ була представлена робота учня 9-М класу Будякіна Нікіти «Математика в робототехніці: від теорії до практики», яка гідно оцінена під час ІІ етапу захисту наукових робіт МАН. Із захопленням спостерігали вчителі за виконанням практичних дій робота, які спрограмував Нікіта з допомогою вчителів математики та інформатики Крикун Н.М. та Криворучка В.В.

Про використання сучасних технологій навчання на уроках фізики та економіки розповіла Рахуба Т.О., вчитель фізики та економіки. Використання ІКТ, можливостей сучасних гаджетів не тільки урізноманітнюють форми роботи на уроці, а й дають гарний результат.

Темі «Використання STEAM-освіти на уроках зарубіжної літератури та художньої культури» була присвячена презентація досвіду Яременко Н.С., вчителя зарубіжної літератури та художньої культури. Інтеграція вказаних предметів з математикою, фізикою, біологією, інформатикою здається, на перший погляд, дивною, але для учнів захоплюючою та стимулюючою для вивчення нового.

Секретами мнемотехніки з присутніми поділилася Третяк Л.П., вчитель початкових класів. Колеги зацікавлено спробували одразу ж використати на практиці набуті знання.

Новим напрямкам та формам роботи у діяльності початкової школи – кінезіологію, сторітеллінг був присвячений виступ досвідченого фахівця своєї справи Терещенко Н.А., вчителя початкових класів. Вона продемонструвала світлини щодо використання нових технологій на уроках у 4-Б класі та заняттях у «Школі майбутніх першокласників».

Своїм досвідом роботи тренера з робототехніки команди «Роботест» поділився вчитель інформатики Криворучко В.В. В основі успіху лежить командна робота, яка базується на знаннях психології та предмета діяльності. Учасники конференції тали учасниками міні-практикуму щодо створення команди, в основі діяльності якої лежить довіра.

Отже вчителі Нашої Сьомої Школи впевнено рухаються вперед у світі, що змінюється, озброєні знаннями та бажанням якісно вчити своїх учнів.

 

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 64 | Додав: vetal1504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz