| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Вересень » 24 » Партнерський підхід до освітнього процесу
13:28
Партнерський підхід до освітнього процесу

Метою початкової освіти є гармонійний розвиток дитини відповідно до її вікових та індивідуальних психофізіологічних особливостей і потреб, формування загальнолюдських цінностей, підтримка життєвого оптимізму, розвиток самостійності, творчості та допитливості.

Тож особливо важливою для здобувачів освіти є тема ІІІ тижня «Мої друзі». Кожного дня розкриваються теми дня Хто такі друзі? / Яким має бути друг (подруга)?, Як знайти друзів?, Чому нам цікаво разом?, Як піклуватися про друзів – домашніх улюбленців?, Як зберегти дружбу?

Плануючи освітню діяльність у 1-Б класі, Терещенко Н.А. враховує, що всі види навчальної діяльності маюь відображати синергетичний підхід до освітнього процесу, коли виконання завдань із різних галузей, їх взаємопроникнення та переплетення підсилюють ефекти навчання. І це їй вдається: уроки цікаві, дітлахи з радістю ідуть кожного до школи, батьки задоволені.

Інтегрований підхід відображений не тільки через специфічні «синергетичні» завдання, що моделюють життєві ситуації, а й через курс “Я досліджую світ”.

Навчання дітей ґрунтується на конструюванні знань, а не на відтворенні, що демонструє партнерський підхід до освітнього процесу, задекларований Концепцією «Нова українська школа».

Завітайте до 1-Б класу, отримаєте насолоду від навчання!

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 47 | Додав: vetal1504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz