| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Листопад » 6 » ПОДОРОЖУЄМО ТА НАВЧАЄМОСЯ
10:33
ПОДОРОЖУЄМО ТА НАВЧАЄМОСЯ

Одним з потужних засобів реалізації завдань STEM-освіти є навчальна екскурсія. Кафедрою природничо-математичних дисциплін 30 жовтня екскурсією до міста Дніпро було розпочато проект «Подорожуємо та навчаємося». На осінніх канікулах учні

9-М та 10-М класів, які поглиблено вивчають математику під керівництвом Моргун М.В., Дорошенко Т.М., Рахуби Т.О. відвідали місто Дніпро.

Маршрут екскурсії було поділено на тематичні станції.

Перша станція – історична. Учні школи відвідали історичний музей

ім. Д.І.Яворницького. Діти у супроводі екскурсовода оглянули експозиції музею: «Великий степ та первісні люди»; «Українське козацтво»; «Освоєння степу та заснування Катеринославу»; «Індустріалізація на Катеринославщині». Також були оглянуті експонати, які стосувалися революційних подій 1917 -1920 років, голодомору та репресіям, побуту українців у 20-40 роках минулого століття та експонати, присвячені Другій світовій війні.

Велике враження на дітей справив огляд діорами «Битва за Дніпро». За допомогою сучасних технологій екскурсовод розповіла сюжет діорами та її технічні характеристики.

По закінченню екскурсії була проведена вікторина «Що я знаю про місто Дніпро?»

Друга станція – космічна. На цій станції учні відвідали Національний центр аерокосмічної освіти молоді імені А.М. Макарова. Експозиція музею складається з двох розділів: виставка зразків ракет та виставки космічних апаратів. Частина експозиції розташована на оглядовому майданчику - це справжні космічні станції, штучні супутники, ракети. Під час екскурсії учні відповідали на запитання екскурсовода та продемонстрували високий рівень знань з фізики та математики.

 Третя станція – біологічна.  Завдання цієї станції, а саме де знаходиться територія проживання того чи іншого виду риб, учні виконували у Дніпропетровському акваріумі прісноводних риб. На території акваріума проводиться постійна виставка риб та рептилій. У стінах залу влаштовані 20 акваріумів загальною ємністю 20 кубічних метрів. Представлені риби Центральної і Південної Америки, Африки, Південно-Східної Азії, Індонезії та Дніпровського басейну. 
 Четверта станція – технічна. На цій станції діти дізналися, на яких машинах їздили їх прапрадідусі, якими фенами користувалися прабабусі, якими іграшками гралися бабусі та дідусі. А отримали вони ці знання у ретро-музеї "Машини часу". У постійній експозиції представлено понад 50 одиниць винтажної автотехніки, раритетні авто і мотоцикли розміщені в приміщенні колишнього цеху, який тепер виглядає, як затишна вуличка 1960-х років - з лавочками, ліхтарями і пішохідним переходом. Антуражу додають автозаправна станція, телефонна будка, іграшки, телевізори. На майданчику музею були змодельовані різноманітні ситуації на дорозі і дітям потрібно було відповісти, які правила дорожнього руху були порушені. Також учням були запропоновані картки із зображенням різноманітних технічних засобів та предметів , якими користувались у 1960-1970 роках, а після екскурсії діти повинні були сказати назву технічного засобу або предмету та для чого він потрібен.
 Учні відвідали бійців, які були поранені під час бойових дій на сході України та проходять лікування в обласній лікарні ім.І.І.Мечникова.
 Вечірня прогулянка по найдовшій набережній Європи посилила позитивні враження від міста Дніпро.

  

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 80 | Додав: vetal1504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz