| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Роздуми...

Найдорожчою людиною в шкільному житті для мене стала моя вчителька Ніна Андріївна Терещенко. Ніколи не забуду свої перші шкільні уроки, теплі і лагідні слова…

Саме вона вела мене по дорозі знань, розчистила тернистий шлях початкової школи. Навчила логічно мислити, каліграфічно писати, творити своїми руками дива. Виробила навичку правильно, виразно читати художні й наукові твори. Робила кожен урок цікавим і захоплюючим. Показала всі барви української мови і мудрості математики, відкрила дивовижний світ рослин і тварин, навчила правилам поведінки вдома, в школі, в громадських місцях. Я вважаю, що Ніна Андріївна – найкращий педагог. Тому я горда, що навчалась саме в неї.

Своїй дорогій улюбленій вчительці я присвячую ці рядки:

Дзвінок останній до школи скликав нас.

Уже позаду гомінкий четвертий клас!

До побачення, вчителько наша!

Ми не забудем Вас за щирість Вашу,

За доброту, терпіння й ласку,

За вашу усмішку, як казку.

За ці чотири роки стали нам, мов мама,

Найкраща, люба, рідна, дорога.

Ви вчили математики і мови,

Вкладали в нас частиночку любові.

Навчали всіх, як правильно на світі жити,

Як милу Батьківщину палко так любити,

Щоб бачити в природі чарівне, яскраве диво

Й чинити так, щоб потім буть щасливим.

На зміну нам прийдуть молодші діти,

І їх також ви будете учити.

А ми в своїм дорослім майбутті

Ніколи не забудем найкращу вчительку в житті.

Мачулка Ангеліна, 5 клас

 

Категорія: Роздуми... | Переглядів: 200 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 25.09.2014 | Коментарі (0)

Найдорожча людина

Мама… Постійно бачу її за роботою в школі, вдома: пише, друкує, планує, читає, вивчає, перевіряє, а ще встигає варити, прибирати, прати, прасувати, в'язати, шити… І як вона це лише встигає?!.. Я не єдиний у сім'ї, ще є старший брат і тато. Але матуся знаходить час побути зі мною. Коли мама сміється, то мені на душі стає краще. Мама вчить мене радіти життю, навчає працювати. Вона дає мені шанс повірити в себе і в свої сили.

Я дуже люблю свою маму і хочу, щоб вона ніколи не хворіла, завжди була веселою і щасливою.

Йовко Дмитро, 5 клас

Категорія: Роздуми... | Переглядів: 152 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 25.01.2014 | Коментарі (0)

«Копай всередині себе криницю для тієї води, яка зросить і твою оселю, і сусідську»

Кожна людина повинна виховувати в собі стриману, толерантну особистість, гідну поваги інших. Доброта, простота, взаєморозуміння, скромність, сердечність, стриманість – це головні якості, які людина повинна набувати та мати протягом життя, адже все приходить із досвідом. Кожен допускає в житті помилки, але важливо вчасно їх виправити. Видатний український письменник Олесь Гончар у своєму романі «Собор» писав: «Доброта і чуйність робить людину людиною»

Скільки б ми всього не знали, ким би не були, але завжди потрібно себе удосконалювати, ставатися все кращим і кращим. Тепло і доброту ми маємо випромінювати на всіх, хто нас оточує, любить, поважає.

Християнська мораль проповідує: «Возлюби ближнього свого, як самого себе». А виконують цю заповідь переважно прості люди, що знають ціну горю і стражданням. Зневага до бідних, старих і немічних, жорстокість і байдужість, презирство до інвалідів – саме це ми бачимо майже щодня, чого не повинно бути.

У нашому сучасному світі є багато зла і, на жаль, менше добра. Хотілося б, щоб більше було тих, хто не пройде повз чужі біди, зможе зробити добру справу. Треба вміти знаходити в собі сили бути вищим за непорозуміння і насмішки байдужих до всього людей, вміти наполягати на правильних своїх переконаннях.

Давайте робити більше добра і намагатись не підбурювати ні себе, ні інших на зле, «копати всередині себе криницю, яка зросить і свою оселю, і сусідську».

Деркач Вікторія, 11 клас

 

Категорія: Роздуми... | Переглядів: 177 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 25.10.2013 | Коментарі (0)

На мою думку, скромність, дійсно, є прикрасою розуму, бо народна мудрість каже: «Дурний – не побачить, розумний – не скаже». Гадаю, розумна людина не завжди скаже те, що думає, а спершу подумає, чи треба свої думки озвучувати. Така людина не буде сперечатись, доводити свою точку зору (хоча деколи це потрібно), а просто порадить співрозмовнику звернутись до конкретного джерела: книги чи автора, що висвітлює предмет суперечки. Розумна людина не бути хизуватися своїм розумом, а буде вести себе стримано, толерантно, скромно, а де потрібно – проявить свою освіченість, покаже знання.

Правду каже народ,що скромність прикрашає людину. Скромна та розумна людина красива духовно, завжди знайде спільну тему для розмови з різними людьми за професією, професією чи характером. Таку людину завжди будуть поважати колеги по роботі, друзі, родичі.

Отже, скромність – прикраса розуму, і це безперечна істина життя!

Піскова Євгенія, 11 клас

Категорія: Роздуми... | Переглядів: 173 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 25.05.2013 | Коментарі (0)

«Життя! В ньому стільки переконуючої сили і повноти, що трудно дозволити собі байдужість чи слабкість» (А.Любченко)

Життя кожному з нас дається лише раз, тому потрібно з користю витратити кожну його хвилину, кожну мить. Живімо так, щоб не було соромно за марно прожиті роки. Не тліти, а горіти – повинна бути основна мета в кожної людини.

Звісно, встигати рухатися за бурхливою і примхливою течією нашого життя надзвичайно складно, але для того, щоб досягти своєї мети, потрібно постійно вчитись, працювати, рухатись, адже рух – це саме життя. Ми мусимо цінувати свій найдорожчий скарб, насолоджуватись ним і йти з високо піднятою головою через усі перешкоди, минаючи тернисті шляхи. Життя – це сила, різнобарвність, краса,що нас оточує, частинкою якої ми є.

Тищенко Тетяна, 11 клас

Категорія: Роздуми... | Переглядів: 403 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 25.02.2012 | Коментарі (0)

Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz