| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Шкільне життя
« 1 2 ... 53 54 55 56 57 ... 59 60 »

Книжкові виставки в шкільній бібліотеці загальноосвітньої школи №7- це засіб розкриття найактуальнішої частини книжкового фонду, що дає змогу звертати увагу читачів на важливі  публікації, можливість зв’язати в одне ціле видання з різних розділів фонду. Нетрадиційні елементи сучасної виставки пов’язані з новими інформаційними технологіями. Насамперед, це так звані інтерактивні виставки, які поєднують книги, ілюстрації, а також одержані за допомогою мультимедіа візуальний та звуковий ряд.Так, на виставці, присвяченій 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, в шкільній  бібліотеці поряд з експонуванням творів Великого Кобзаря, матеріалів про нього, великого ілюстрованого ряду, на моніторі демонструвалися документальні фільми про письменника та поета, уривки з фільмів-екранізацій його художніх творів, та документальний фільм «Пам’ятники Т.Г.Шевченку по всьому світу». Наші читачі мають змогу взяти додому потрібний матеріал в електронному форматі на CD, або переглянути його на компютері в читальній залі шкільної бібліотеки-медіатеки. ... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 253 | Додав: Gannochenko_Nelya | Дата: 29.01.2014 | Коментарі (0)

Дівчата 5 – а класу вітали хлопців – майбутніх воїнів зі святом Захисників Вітчизни. Для хлопців була проведена конкурсно-ігрова програма «Ати-бати йшли солдати». Учасниками ігрової програми стали три команди «Прикордонники», «Спецназівці» та «Морські котики».  Конкурсну програму оцінювали представники Генерального штабу. Майбутні солдати проявили свій розум, знання, кмітливість, почуття гумору.Перемогу здобула команда «Прикордонників». Всі команди були нагороджені призами. Завершилося свято концертною програмою. Звучали пісні, гуморески, вірші. Сподобався хлопцям «східний танець»  у виконанні Хільченко Ані та танець «ЧА-ча-ча» у виконанні Малько Даніели. На закінчення свята дівчата ще раз привітали своїх хлопців та подарували їм подарунки.

... Читати далі »
Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 156 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 19.12.2013 | Коментарі (0)

«Юність за здорове майбутнє». Таку назву мав загальношкільний вечір, який відбувся 29 листопада. Основним гаслом якого був вислів «Дав би Бог здоров’я, а щастя знайдеш».

Учні 7-8 класів показали виступи агітбригад «Дитинство - територія вільна від паління», а колективи 9-11 класів виступили з літературно-музично-спортивними композиціями «Молодь обирає здоров’я». Із задоволенням учні передивилися ще і відеоматеріали та переконалися у тому, що здоров’я - це стан повного фізичного, духовного і соціального благополуччя та  прагнення до здорового способу життя стане метою кожного з нас.

... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 173 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 16.12.2013 | Коментарі (0)

6 грудня в нашій школі стало традицією вітати усіх чоловіків та хлопців з Днем Збройних Сил України. З нагоди свята в 4-Б класі була проведена інтелектуальна гра "Кмітливі козаки". У цьому заході хлопці показали себе мужніми, спритними, активними, сильними, кмітливими, саме такими, якими мають бути справжні чоловіки, захисники своєї Батьківщини.Діти познайомилися з історією походження свята і запорізького війська, було здійснено екскурс в минуле. Учасники поділилися на дві курені: "Непереможні козаки" та "Силачі", обрали курінних атаманів  Всі учасники показали свою кмітливісь і вміння, незламну волю у подоланні усіх труднощів .Боротьба між двома куренями була цікавою та захоплюючою... Змагання сприяли формуванню патріотичних почуттів, глибокому розумінню громадянського обов’язку, готовності у будь-який час стати на захист Батьківщини, спонукали до фізичного вдосконалення. Отже, продовжуймо славетні традиції дідів і прадідів, які зуміли зберегти Україну для нас. Н ... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 170 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 10.12.2013 | Коментарі (0)

Протягом останнього тижня в нашій школі відбулася акція «Іграшка, книжка хворій дитині». Іграшки від нашого класу ми подарували найменшим діткам-першокласникам, а саме групі продовженого дня серед яких є діти-інваліди.

Дітлахи дуже зраділи подарункам. Вони роздивлялися книги та іграшки з великим задоволенням. Тепер вони можуть весело проводити вільний час від навчання, подорожуючи сторінками книг разом зі своїми іграшками-звірятками, які ми їм подарували. Ми бачили як першокласники радісно стрибали. Нам було приємно дивитися як крихітні рученятка розглядали своїх нових «товаришів»,вигадуючи імена  обраним іграшкам. Так приємно спостерігати за щасливими обличчями малят.

Ми ... Читати далі »

Прикріплення: Картинка 1 ·Картинка 2
Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 155 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 28.11.2013 | Коментарі (0)

До дня писемності й мови учитель української мови та літератури Ткаченко О.П. провела свято «Нове життя нового прагне слова» для учнів 5-8 класів. Захід дійсно відповідав обраній темі. Розпочалося свято з мелодійного слова.  Перед учнями виступила призер і переможець багатьох Всеукраїнських і Міжнародних конкурсі юних вокалістів, учениця 11 класу, Анастасія Грищенко. Вона виконала пісню «Україночка». Крім цього, звернулася до молодших школярів зі словом-закликом  любити свій край, Україну, цінувати й оберігати культуру, традиції й звичаї, не цуратися рідного слава, а підносити й возвеличувати.

Із цікавою історичною довідкою про виникнення й розвиток писемності, про роль і значення книги в житті людини  виступила учитель Ткаченко О. П.

Продовжували розповідь учні про літописання, перших книгодрукарів, митців минулого й сучасності, про місце і роль творчості Т. Г. Шевченка в суспільстві й житті кожного.

... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 305 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 21.11.2013 | Коментарі (0)

«Слова росли із грунту, мов жита.

Добірним зерном колосилась мова.

Вона, як хліб. Вона мені свята.

І кровю  предків тяжко пурпурова.

... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 266 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 21.11.2013 | Коментарі (0)

І. С. Нечуй-Левицький — видатний прозаїк української літератури ХІХ – поч. ХХ ст., майстер великих епічних полотен і реалістичних соціально-побутових романів, повістей та нарисів з народного життя; дослідник народної творчості. Його твори набули широкої популярності і викликають непідробний інтерес у читачів правдивим відображенням життя українського селянства, мальовничими картинами природи рідного краю, співчутливим ставленням автора до пригнічених трудящих, які виступають на боротьбу проти експлуататорів. Перед собою письменник ставив завдання якомога глибше розкопати «непочаті рудники» українського життя.  «Ів. Левицький — се великий артист зору, се колосальне, всеобіймаюче око України. Те око обхапує не маси, не загальні контури, а одиниці, зате обхапує їх із незрівнянною бистротою і точністю, вміє підхопити відразу їх характерні риси і передавати їх нам із такою випуклістю і свіжістю красок, у яких бачить їх...» — так охарактеризував творчий доробок І. Нечуя-Левицького український письменник Іван Франко.

З метою ознайомлення з творчістю майстра української прози, вшанування пам'яті видатного письменника та допомогти сучасному читачеві наблизитися до глибинних витоків його літературної творчості шкільним бібліотекарем  Н.А. Ганноченко підготовлено книжкову виставку «Майстер великих епічних полотен», присвячену 175-річчю від дня народження І. С. Нечуя-Левицького (1838-1918), де представлено твори, статті про життя і літературну творчість письменника, рекомендований  список літератури.
... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 392 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 20.11.2013 | Коментарі (0)

Це свято було встановлено в нашій країні 9 листопада 1997 року. Цього ж дня православна церква вшановує пам’ять святого преподобного Нестора-літописця.

Преподобний Нестор-літописець — киянин, у сімнадцять років прийшов у Києво-Печерську лавру послушником. Прийняв його сам засновник монастиря преподобний Феодосій. Молитвою та послухом юний подвижник невдовзі перевершив найвидатніших старців. Під час постригу в ченці Нестор був удостоєний сану ієродиякона. Книжкова справа стала змістом його життя.

Найвизначнішою працею Нестора-літописця є «Повість временних літ» — літописне зведення, складене у Києві на початку XII століття. Це перша у Київській Русі пам’ятка, в якій історія держави показана на широкому тлі світових подій. Преподобний Нестор довів розповідь з літописних зведень кінця XI століття до 1113 року. Всі наступні літописці лише переписували уривки з праць преподобного Нестора, наслідуючи його. Але перевершити так і не змогли. «Повість временних літ» була і залишається найвидатнішою пам’яткою слов’янської культури. Тому преподобного Нестора-літописця можна по праву вважати батьком не лише вітчизняної історії, а й словесності.

Впродовж кількох століть український народ привчали до думки про нібито «вторинність» української мови, ретельно приховуючи від українців величезний масив української ж писемності, історії та культури, яка сягає глибокої давнини і нараховує багато тисячоліть. За науковими розвідками лінгвістів, мова української народності почала формуватися ще у VI-IX столітті. Процес унормування загальнонародної української мови вчені відносять до ХІІІ-ХІV століття. У різні періоди літературна мова української народності поєднувала в собі елементи давньоруської писемної мови (Х-ХІІІ ст.), українсько-білоруської (ХІV-ХV ст.), слов’яноукраїнської, староукраїнської («простої мови»), церковнослов’янської (ХІV-ХVІІ ст.). Інтенсивне формування нової української мови дослідники відносять до другої половини ХVІІІ-ХІХ століть. Зачинателем сучасної української літературної мови вважається І. П. Котляревський, а основоположником — Т. Г. Шевченко. Разом з розвитком писемного слова український народ став великою нацією, здатною вирішувати питання будь-якої складності й ваги.
... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 226 | Додав: QWERTY-keyboard | Дата: 03.11.2013 | Коментарі (0)

Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz