| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Шкільне життя
« 1 2 ... 55 56 57 58 59 ... 73 74 »

    Весело, творчо, з користю для себе провели осінні канікули учні 5-А, 5-Б та 5-В класів нашої школи. Зокрема, 26 жовтня разом зі своїми класними керівниками В.О. Онопрієнко, П.В. Єлесіним та Л.В. Харченко п’ятикласники вирушили у подорож до м. Черкаси, де на них чекало відвідання пізнавальних і  творчих заходів.

    Першим пунктом мандрів п’ятикласників стала екскурсія до Черкаського планетарію. У цьому закладі учні мали змогу відправитися в уявну «космічну подорож», познайомитися з планетами Сонячної системи, поспостерігати за зірками, сузір’ями, кометами, полярним сяйвом, збагативши тим самим власні знання про галактику, в якій ми живемо.

    Далі п’ятикласники рушили розкривати творчі здібності на цікавий майстер-клас із прикрашання кондитерських виробів. У рамках майстер-класу діти, залучивши всю свою фантазію, мали змогу самостійно розфарбувати імбирні пряники. Приємною складовою заходу стало безпосереднє куштування солодощів, крім цього усі бажаючі мали змогу взяти власноруч розфарбовані пряники з собою, щоб пригостити ними своїх батьків, братиків і сестричок.  Смачна частина поїздки до Черкас завершилася дружнім відвіданням МакДональдсу!

П.В. Єлесін, класний керівник 5-Б класу

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 148 | Додав: vetal1504 | Дата: 02.11.2016 | Коментарі (0)

   19 жовтня службою у справах дітей виконавчого комітету Смілянської міської ради був проведений традиційний щорічний конкурс «Подорож по алеї правових знань». Учасники конкурсу (учні 9-11-х класів) зібралися у малому залі міського будинку культури задля того, щоб продемонструвати свої знання з правознавства.

   Серед тих, хто вирішив спробувати свої сили в інтелектуальному змаганні, була й учениця 11 класу нашої школи Ангеліна Мачулка. Разом з іншими учасниками вона виконала ряд письмових завдань, які дозволили з’ясувати, як смілянські старшокласники орієнтуються у ряді правових тем, зокрема й у положеннях Конвенції ООН про права дитини. Високий рівень правових знань Ангеліни Мачулки дозволив їй вибороти перемогу у конкурсі та посісти перше місце!

   Відзначимо, що перемога Ангеліни стала вже другим значним її досягненням у конкурсі «Подорож по алеї правових знань»: минулого року вона також була серед призерів, виборовши друге місце. Вітаємо ученицю нашої школи і бажаємо їй нових здобутків і звершень!

П.В. Єлесін, вчитель історії та правознавства

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 165 | Додав: vetal1504 | Дата: 02.11.2016 | Коментарі (0)

Результативний науковий пошук

   Учні нашої школи активно долучаються до наукового пошуку, предметно вивчаючи аспекти історії рідного краю. Уже не перший рік ця робота здійснюється шляхом залучення старшокласників до участі у Всеукраїнському конкурсі-захисті учнів членів Малої Академії наук України (МАН).

   У ході написання оригінальних досліджень з історії разом із науковим керівником учні звертаються до вивчення різнопланових джерел з історії рідного краю – відомих та маловідомих, опублікованих та неопублікованих. Найважливішими з них, з точки зору історичної об’єктивності, є архівні матеріали. Задля їх опрацювання юні науковці – учні нашої школи щороку їдуть до Державного архіву Черкаської області (м. Черкаси), у сховищах якого зберігаються важливі документи з історії Сміли та Смілянського краю.

   Зокрема, у жовтні цього року у читальному залі архіву з неопублікованими матеріалами мали змогу попрацювати з учениця 11 класу Анастасія Тимошенко та її науковий керівник, вчитель історії, к.і.н. П.В. Єлесін. Ними були віднайдені документи з історії розвитку охорони здоров’я на Смілянщині в 1940 – 1970-х роках, які містять цікаві історичні факти і проливають світло на невідомі раніше сторінки історії міста та району. Опрацьовані архівні матеріали будуть використані при написанні наукової роботи для представлення її на цьогорічному конкурсі-захисті МАН.

П.В. Єлесін, вчитель історії та правознавства

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 163 | Додав: vetal1504 | Дата: 02.11.2016 | Коментарі (0)

Вручення диплома кандидата наук

28 вересня на засіданні спеціалізованої вченої ради по захисту дисертацій на здобуття наукового ступеня доктора (кандидата) історичних наук у Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького відбулося урочисте вручення диплома кандидата історичних наук вчителю історії Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7 Єлесіну Петру Володимировичу.

        У квітні цього року П.В. Єлесін захистив кандидатську дисертацію, присвячену одному з актуальних розділів української історії, а саме: соціокультурній діяльності сільського духовенства у другій половині ХІХ – на початку ХХ століття. За підсумками голосування членів спеціалізованої вченої ради, на засіданні якої відбувся захист дисертації, та відповідного рішення Атестаційної колегії Міністерства освіти і науки України вчителю нашої школи П.В. Єлесіну присвоєно науковий ступінь кандидата історичних наук. 

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 227 | Додав: vetal1504 | Дата: 02.11.2016 | Коментарі (0)

Осінній ярмарок

 23 вересня дружня шкільна родина на подвір’ї  радо зустрічала гостей, адже тут проходив осінній ярмарок. До підготовки свята були залучені всі учні школи. Кожен клас представляв свій стіл різноманітними стравами. Більшість учнів у вишиванках. Продавці запрошували всіх  охочих купити у них (і тільки у них!) домашнє печиво, кекси, пиріжки з яблуками… Варениками, галушками, пампушками, пирогами та іншими традиційними українськими стравами, солодощами та консервацією, а також фруктами та овочами нового врожаю припрошували продавці до своїх столів. Окрім їжі, були також корзинки, іграшки, вироби з бісеру та дерева, які учні зробили своїми руками. Від такого різноманіття хотілося скупити все.

А ще на нашому святі і співали, і танцювали. Учнівський колектив вдячний за допомогу в проведенні ярмарку адміністрації школи, учителям, президентській раді школи, батькам, бабусям та дідусям.

Осінній ярмарок залишив заряд позитивних емоцій, гарний настрій та задоволення від корисної справи, адже вторговані кошти підуть на благодійність. Найкращими стали такі класи:

2-А клас, класовод В.Ф. Зайченко;

2-Б клас, класовод Л.П. Єфімова;

3-А клас, класовод Р.В. Панікар;

3-Б клас, класовод Н.А. Терещенко;

5-А клас, класний керівник В.О. Онопрієнко;

5-Б клас, класний керівник П.В. Єлєсін.

Д. Максименко, член гуртка «Юний журналіст».

... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 215 | Додав: vetal1504 | Дата: 03.10.2016 | Коментарі (0)

ВІДПУСТКА - 2016

Це наша клумба в ЗОШ №7, яку нарешті ми закінчили впорядковувати. Все починалось з величезного клаптя землі - "пустиря", де учні 5-х (вже 6-х) класів та ми, колеги, провели тут всю літню практику і з величезним задоволенням від цієї роботи можемо похизуватися результатом…

Але краще дивитися в "живу", ніж через фото об'єктив.

Хочу особисто подякувати всім, хто долучився до проекту "Клумба-2016", адже, кажуть, дружба, то велика сила, і це справді так! Дякую всім учням, батькам, колегам, які подарували свій час для створення такої краси, яка є зараз....

Респект і уважуха ВСІМ!!!!!!!!!!!!!!!

Царинна Л.Г., класний керівник

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 195 | Додав: vetal1504 | Дата: 13.09.2016 | Коментарі (0)

Танцювальний флешмоб 5-Б класу

 

Свято 1 вересня по-справжньому об’єднало дружну родину Смілянської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 7. Радісним і хвилюючим цей день став і для учнів 5-Б класу, які особливо готувалися до урочистостей, присвячених Святу Знань. Для того, щоб поділитися із усіма присутніми гарним настроєм, розпочати новий навчальний рік із позитиву, 5-класники підготували запальний танцювальний флешмоб.

За ініціативи голови батьківського комітету 5-Б класу Жанни Миколаївни Шпирки та дякуючи творчій підтримці своєї хореографічної наставниці – учениці 11 класу Вжесневської Інни учні 5-Б виступили на святковій лінійці з яскравою танцювальною постановкою, яка стала чудовим доповненням шкільних урочистостей до Дня Знань. Щедрі оплески на адресу 5-класників переконливо свідчили про те, що учням 5-Б вдалося подарувати по краплинці запальної енергії кожному, для кого стартував новий навчальний рік.

 

Єлесін П.В., класний керівник 5-Б класу

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 213 | Додав: vetal1504 | Дата: 12.09.2016 | Коментарі (0)

​​ 

День знань           Цей  день  завжди  особливо  урочистий,  адже  з  нього  починається  незвіданий,      цікавий  і  водночас  нелегкий  шлях  до знань,  до  нових  звершень,  до  самостійного  життя.  Гарний  настрій,  веселі  посмішки  і  тепла  атмосфера  родинного  свята  панували  на  подвір’ї  школи.            День  знань – це  справжнє  всенародне  свято.  Це  свято  мудрості,  доброти  і  людяності.  Усі  шляхи  цього  дня  ведуть  до  школи.  Розпочинається  новий  навчальний  рік,  який  завжди  означає  відкриття  нової,  осяйної  і  часто  нелегкої  дороги – дороги  до  знань,  до  нових  звершень.         Свято  у  школі  пройшло  урочисто,  було  багато  побажань, а закінчилось  веселим  закличним  дзвоником  на&nb ... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 217 | Додав: vetal1504 | Дата: 07.09.2016 | Коментарі (0)

Плетіння з резинок як напрям творчості з’явилося зовсім недавно, проте одразу ж здобуло шалену популярність серед підлітків. Бо хто ж, як не вони полюбляють хизуватися перед однолітками яскравими обновками, зробленими власноруч.

Правильно ця забавка називається Loom Bands. І з’явилась у 2011 році, коли американець Чон Чун зі штату Мічиган розробив іграшковий набір для дітей, що називається Rainbow Loom: резинки, спеціальний станок для плетіння і гачечок. 2013 року набір став однією з найкращих іграшок в Америці. Одразу ж ґумки почали виробляти й інші умільці, з’явилися і найдешевші китайські набори, які популярні в Україні.

Моя однокласниця Ангеліна також захоплюється цим видом творчості. Майже на кожний виріб вона витрача ... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 217 | Додав: vetal1504 | Дата: 06.06.2016 | Коментарі (0)

У кожного з нас існують перші спогади про тепло маминих рук, бабусині вечірні казки, татові дотепні жарти, сімейні свята, коли вся родина збиралася за великим столом. Ці спогади супроводжують нас протягом усього життя. Тому ми повинні зробити все можливе, щоб молоде покоління згадувало дитячі роки з усмішкою на обличчі, а головне, щоб відчувало тепло й ласку дорослих, зростало щасливими та здоровими, і жили у світі, де немає жорстокості, болю та насильства.

День захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, училися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Символічним є прапор, приурочений Міжнародному дню захисту дітей. Зелене тло є символом зростання та гармонії. Людські фігурки символізують різноманітність і терпимість, а Земля – наш спільний дім.

... Читати далі »

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 194 | Додав: vetal1504 | Дата: 06.06.2016 | Коментарі (0)

Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz