| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Серпень » 29 » Таємниці старого замку або Оновлення освітнього простору кабінету історії
11:27
Таємниці старого замку або Оновлення освітнього простору кабінету історії

Новий освітній простір впевнено крокує нашою школою. Одне з яскравих оновлень напередодні нового навчального року – кабінет історії. Тут з’явилась оригінальна композиція в стилі середньовіччя, центральним елементом якої стала шафа-замок. Свіжа і сучасна ідея, як оновити освітній простір кабінету історії, знайшла живий і турботливий відгук в директора школи Лариси Іванівни Ярошик. Кошти на реалізацію задуму були віднайдені – й робота почалась.

Спершу автор ідеї – вчитель історії, кандидат історичних наук Петро Володимирович Єлесін розробив детальний проект нових меблів. За його словами, в основу конструкції нової шафи покладений універсальний стилізований образ давнього замку – з баштами, «зубцями» на мурах, в’їзною брамою у вигляді арки. Саме візуальний образ замку є одним з найбільш популярних символів історії. До конструкції шафи-замку було закладено й регіональну «цікавинку»: вона торкається Черкащини – краю, багатого на історичні пам’ятки. Якщо пильно придивитись до шафи-замку, можна побачити в ній окремі стилістичні елементи в’їзної брами Корсунь-Шевченківського замку. Так у проекті вдалось поєднати образи всесвітньої, української та регіональної історії.

Втілювати технічну сторону проекту взявся смілянський підприємець Олександр Пересада. У ході виготовлення і встановлення меблевої конструкції ним були докладені зусилля, щоб шафа-замок виявилась дійсно сучасною, зручною, ергономічною.

  • до оновлення кабінету історії долучилась знана смілянська художниця Альона Науменко, завдяки якій середньовічній композиції був наданий художній настрій. Рукою майстра за допомогою пензлів і фарби «замок» було «переміщено» на яскравий фон відкритої природи (річка, ліс, зелені пагорби). Малюнок остаточно зробив середньовічну композицію естетично привабливою, гармонійною з точки зору нового освітнього простору.

Сподіваємось, що сучасне оновлення кабінету історії пробуджуватиме в учнів жвавий інтерес до минулого людства, формуватиме усвідомлення міцних зв’язків між минулим і сьогоденням, а також стане одним з улюблених шкільних куточків наших дітей.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 45 | Додав: vetal1504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz