| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Березень » 20 » ВІДБУВСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП VIIІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА
10:43
ВІДБУВСЯ ФІНАЛЬНИЙ ЕТАП VIIІ МІЖНАРОДНОГО МОВНО-ЛІТЕРАТУРНОГО КОНКУРСУ УЧНІВСЬКОЇ ТА СТУДЕНТСЬКОЇ МОЛОДІ ІМЕНІ ТАРАСА ШЕВЧЕНКА

О слово рідне! України слава!

Богдана мудрість і Тараса заповіт.

І гул століть і сьогодення гомін

В тобі злились, як духу моноліт.

Микола Лещенко

У комунальному навчальному закладі «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» відбувся фінальний етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

На урочистому відкритті були присутні переможці ІІІ( обласного) етапу конкурсу, а також учителі, викладачі, методисти, батьки, регіональні ЗМІ. Переможців обласного етапу привітав завідувач сектору навчально-методичного забезпечення Інституту модернізації змісту освіти Міністерства освіти і науки України Андрій Вікторович Паньков. Він зачитав і передав обдарованим черкаським учням вітальний лист від Міністра освіти і науки України Лілії Михайлівни Гриневич, у якому вона звернулася до конкурсантів, батьків та педагогів і висловила щирі вітання із нагоди проведення фінального етапу VIІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка! Зокрема зазначила, що «цей конкурс утверджує ідеї Нової української школи щодо викладання української мови й літератури та засвідчує, що творчість Тараса Шевченка і в ХХІ столітті спонукає до утвердження ціннісного сприйняття історії й сьогодення. Завдання конкурсу інспірують замислитися над тим, що визначає смисли життя, у чому полягає смислобуттєвість часу, як знайти себе у стрімкому й плинному сьогоденні, в якому панують високі технології і в якому важливо зберегти в собі людину, яка мислить у категоріях відкритого, демократичного світу й громадянського суспільства. Цей конкурс відповідає викликам теперішнього часу: потрібно усвідомити, що українська мова престижна й потрібна для консолідації усіх етнічних спільнот на території України. Світогляд Тараса Шевченка відкритий світові, про що свідчить передмова до «Кобзаря», де митець згадує Роберта Бернса та інших європейських авторів. Але сьогодні українська мова має бути обєднавчим центром, який утверджує єдність європейської України і її цілісність в умовах протистояння агресору.

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка дає можливість молодому поколінню ще раз звернутися до художнього спадку Кобзаря, отримати урок моральності та духовного зміцнення, а також продемонструвати високий рівень своєї творчості.

Організатори конкурсу гідно оцінили досягнення творчої молоді та її наставників: усі фіналісти і, звичайно ж, наша Маліка отримали дипломи й цінні подарунки, а вчителі Йовко О.М. та Шпильова С.П.–подяки.

Учениця 5-А класу Маліка Ель Анссарі продемонструвала літературні вміння та високий рівень знань у царині рідного слова. Вітаємо! Бажаємо здоров’я та творчих успіхів!

 

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 57 | Додав: vetal1504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz