| RSS   Вітаємо, Гість  Ви ввійшли, як  "Невизначена істота"!
Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7 - експериментальний майданчик Всеукраїнського рівня
Шкільна галактика...
Меню сайту
Про закріплення працівників СКМСД за навчальними закладами

Відповідно до листа Смілянського МВ УМВС України в Черкаській області від 09.01.2015 №176З за Смілянською загальноосвітньою школою І-ІІІ ступенів № 7 закріплена – Федорець Інна Миколаївна (093-788-68-30); Начальник сектору кримінальної міліції Карнаушенко Євгеній Олександрович (093-741-48-17).

Форма входу

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2018 » Березень » 20 » ЗОЛОТА МЕДАЛЬ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ У НАШІЙ СЬОМІЙ ШКОЛІ
10:46
ЗОЛОТА МЕДАЛЬ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ У НАШІЙ СЬОМІЙ ШКОЛІ

Колектив Нашої школи взяв участь у Дев’ятій міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти». Організатором виставки стала Компанія «Виставковий Світ» за підтримки та участі Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України.

Міжнародна освітня виставка - це найбільший представницький форум нашої країни, який презентує досягнення та досвід у реформуванні всіх рівнів освіти, розширенні міжнародної співпраці для подальшої інтеграції в освітній і науковий простір, засоби навчання, програми та рішення для підвищення ефективності освітнього процесу.

Це ефективний дискусійний і навчальний майданчик як для науково-педагогічної спільноти, фахівців IT-сфери, органів влади та управління, так і для підростаючого покоління – школярів, абітурієнтів і студентів. Цьогоріч у роботі виставки взяли участь 758 учасників із 25 регіонів України та 12 країн світу: Словаччини, Чехії, Німеччини, Іспанії, Канади, США, Болгарії, Польщі, Молдови, Грузії, Латвії, Китаю.

Педагоги закладу представили на конкурс роботу «STEAM-освіта як інструмент формування особистості в сучасному освітньому просторі». У посібник увійшли творчі роботи використання технологій STEAM-освіті у викладанні предметів природничо-математичного та гуманітарного спрямування у початковій та старшій школі, які представили адміністрація школи: Ярошик Л.І., директор закладу, Йовко О.М., Волошина Л.Ю., заступники директора, вчителі закладу: Безсікерних С.В., Терещенко Н.А., Зайченко В.Ф., Харченко О.Г., Панікар Р.В., Третяк Л.П., Криворучко В.В., Крикун Н.М., Рахуба Т.О., Яременко Н.М., Лауш Т.Б.

У посібнику розглянуто шляхи запровадження STEAM-освіті в систему роботи навчального закладу, визначено актуальність та важливість для формування випускника як особистості, патріота, інноватора. Презентовано матеріали школи щодо впровадження інтегрованого підходу STEAM-технологій у навчальній, виховній та позаурочній діяльності.

Підсумком роботи закладу стало нагородження Нашої Сьомої Школи дипломом та Золотою медаллю переможця конкурсу творчих робіт в номінації «ЗАСТОСУВАННЯ ІННОВАЦІЙНИХ ТЕХНОЛОГІЙ STEM НАВЧАННЯ В АСПЕКТІ РОЗВИТКУ ЗДІБНОСТЕЙ ВИХОВАНЦІВ, УЧНІВ І МОЛОДІ», яку урочисто вручив віце-президент Національної академії педагогічних наук України Олег Топузов директору школи Ярошик Л.І.

Категорія: Шкільне життя | Переглядів: 50 | Додав: vetal1504
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Шкільна галактика-2...
Слідкуй за часом!
Корисні посилання

<Свята України
Наша адреса:
Запрошуємо на навчання!

Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 7 Смілянської міської ради Черкаської області
Безкоштовний хостинг uCoz